آموزش نگهداری ماشین لباسشویی

آموزش نگهداری ماشین لباسشویی

آموزش نگهداری ماشین لباسشویی

5 نکته  برای مراقبت بهتر از ماشین لباسشویی!

به دلیل حجم بالای لباس های کثیف در تعطیلات آحر هفته؛ ماشین لباسشویی شما قطعا متحمل فشار زیادی خواهد بود.

شرکت های تعمیرات لوازم خانگی اکثرا در روز های آخر هفته با تماس های زیادی از خرابی لباسشویی های مشتریانشان روبرو می شوند.

به همین دلیل مهندسین و تخصصان ونمایندگی های لوازم برقی تصمیم گرفتند تا نکاتی را در اختیار خانواده ها و صاحبان این وسایل نقلیه قرار دهند تا عمر ماشین لباسشویی شان بیشتر شده و کارشان با تعمیرکاران لباسشویی کمتر شود ! در این مطلب با ما همراه باشید تا این اشتباهات رایج را بشناسیم .

درب ماشین لباسشویی را نبندید

بستن درب ماشین لباسشویی بعد از  هر بار  شستشو می تواند برای  ماشین لباسشویی شما مضر باشد. این کار باعث رشد کپک بر روی لاستیک های داخل ماشین لباسشویی می شود. نبستن درب ماشین لباسشویی باعث می شود تا هوا درون دستگاه جریان داشته باشد و قارچ و کپک رشد نکند و باعث می شود ماشین لباسشویی شما همواره بوی طراوت و تازگی بدهد.

آموزش نگهداری ماشین لباسشویی
آموزش نگهداری ماشین لباسشویی

فیلتر آب را تمیز کنید

شستشو و تمیز کردن فیلتر آب، برای ماشین لباسسشویی بسیار خوب می باشد. این کار  خیلی لازم و ضروری به حساب می آید، چراکه امکان دارد خاک و دوده، محفظه فیلتر آب شما را مسدود کند که باعث ضربه وارد کردن به ماشین لباسشویی شما می شود، و لباس هایتان را نیز به خوبی شستشو نخواهد داد.

 سینی مواد شوینده را تمیز کنید

مواد شوینده قدیمی به مرور زمان سفت شده و می تواند باعث گرفتگی و انسداد در ماشین لباسشویی شود که به دنبال آن در شستشوی مناسب آن هم اختلال ایجاد خواهد شد؛ پس حتما با شستشو و تمیز کردن سینی مواد شوینده با آب گرم از این  قضیه جلوگیری کنید تا دچار انسداد و گرفتگی نشود.

آموزش نگهداری ماشین لباسشویی
آموزش نگهداری ماشین لباسشویی

از دور خالی داغ استفاده کنید

بسیاری از مارک های مواد شوینده می گویند که احتیاجی به شستشوی ماشین لباسشویی با حرارت بالا نیست،ولی درجه حرارت پایین نمی تواند گرد و خاک و میکروب های ماشین لباسشویی را از بین ببرند و تمیز کند؛ پس بعد از هر دور شستشوی ماشین لباسشویی، یک دور آن را بدون پودر و با درجه حرارت بالا شستشو دهید. این کار برای داشتن یک ماشین لباس شویی پاکیزه تر و تمیزتر بسیار مناسب است.

 به ماشین لباسشویی اضافه بار ندهید

ماشین لباسشویی برای شستشوی خوب  لباس ها نیاز به  فضا دارد پس لباس های کمی را درهر بار شستشو واردماشین لباسشویی کرده و همواره وزنی کمتر از وزن مشخص شده برروی ماشین لباسششویی خود  وارد ماشین کنید تا هم فضای بیشتری برای چرخیدن وجود داشته باشد و هم ماشین سنگین نشده و به موتور دستگاه فشار وارد نشود و موتور آسیب نبیند.

 

رعایت همین چند نکته ی کوتاه و مختصر و البته بسیار ساده می تواند عمر وسیله تان را افزایش دهد و علاوه بر این عملکرد بهتری نیز از دستگاهتان مشاهده می کنید. با آموزش های بیشتر و یادگیری نکات آموزشی درباره ماشین لباسشوییتان با ما همراه باشید .الو تعمیر کار

کلمات کلیدی سئو سایت : آموزش نگهداری ماشین لباسشویی,جلوگیری از خرابی لباسشویی,نگهداری ماشین لباسشویی,آموزش تعمیر لباسشویی,آموزش تعمیر ماشین لباسشویی

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *