تعمیر لوازم خانگی آاگ
تعمیر لوازم خانگی آاگ

تعمیر لوازم خانگی آاگ توسط متخصصان الوتعمیرکار

تعمیر انواع لوازم خانگی شرکت آاگ نظیر (انواع یخچال، کولرگازی، اجاق گاز، ماکروفر، ماشین لباسشویی و ماشین ظرفشویی) خود را به ما بسپارید.

الوتعمیرکار با سابقه 15 ساله و تخصص در تعمیر محصولات آاگ می تواند لوازم خانگی شما را به بهترین شکل ممکن تعمیر کند و با ارائه لوازم اورجینال و گارانتی 180 روزه می تواند خیال شما را از هر بابت راحت کند که یک تعمیرکار عالی را برای تعمیرات لوازم خانگی خود انتخاب کرده اید.

تعمیر یخچال آاگ

در رابطه با یخچال آاگ بیشتر بدانید:

بعضی از یخچال های aeg دارای سیستم آبرسانی جهت دسترسی آسان و سریع به آب خنک دارند همچنین یخچال های ساید بای ساید آاگ دارای فیلتر آب داخلی و خارجی هستند و می توانید از آب تصفیه شده بهره مند شوید.

این یخچال دارای تکنولوژی جدید MultiAirFlow یاهمان گردش هوای چندگانه میباشد که مواد غذایی به مدت طولانی ماندگاری خواهند داشت.

وجود فیلتر تکنولوژی ( CleanAir ) هوا را در داخل یخچال تمیز می‌کند و بوها را از بین برده و سبب می شود که بوی غذاها با همدیگر مخلوط نشوند.

اکثر یخچال های آاگ دارای برچسب انرژی A++ هستند که می تواند مزیت مناسبی باشد.

یخچال آاگ دارای سیستم سرد کننده سریع (CoolMatic)می باشد.

وجودسیستم اخطار بازماندن درب دارای سیستم یخ زدایی می باشد.

دارای محفظه مخصوص مینی بار می باشد که برای دسترسی آسان به بطری های نوشیدنی، نوشابه، و حتی قوطی های کمپوت و… می باشد نکته جالب توجه اینکه برای استفاده از مینی بار نیازی به باز شدن درب نمی باشد.

اجاق گاز آاگ

در رابطه با اجاق گاز آاگ بیشتر بدانید:

اکثر اجاق گاز های این برند دارای صفحه ای مشکی و مقاوم در برابر حرارت و ضربه هستند.

فناوری های نوین به کار گرفته شده دراین گازها دلیل دیگر برتری آنهاست . مانند فناوری Easy Clean

افزایش بهره وری انرژی و صرفه جویی در مصرف سوخت نیز باعث شده افراد این برند را برای کاش هزینه های انرژیشان انتخاب کنند.

ماکروفر آاگ

در رابطه با ماکروویو آاگ بیشتر بدانید:

امروزه به علت مشغله های کاری فراوان و کمبود وقت برا ی پخت و پز ؛ استفاده از مایکروویو ها بسیار باب شده است .

بنابراین سازنده های این دستگاه ها بیشتر از پیش به این وسیله ضروری اهمیت داده اند و شرکت  ااگ نیز یکی از همین  شرکت هاست که توجه ویژه ای به مایکروو هایش داشته و ازاین رو ویژگی های بسیاری نظیر سیستم کنترل لمسی ، قفل کودک ، فن های خنک کننده تایمر ها و …. اضافه کرده است.

لباسشویی آاگ

در رابطه با لباسشویی آاگ بیشتر بدانید:

آاگ در سال 1883 توسط امیل راتناو به عنوان یک تولید کننده تجهیزات لوازم خانگی در رلین تاسیس شد آاگ در سال 1951 به فرانکفورت منتقل شد .امروزه برند  آاگ یکی از بزرگترین تولیدکنندگان لوازم خانگی مخصوصا ماشین لباسشویی است.

ماشین لباسشویی های این برند کمترین میزان صدا را دارند .

 ویژگیهایی نظیر سیستم کنترل آب  جهت  ایجاد تناسب بین لباس ها با آب و مواد شوینده  در ماشین لباسشویی های این برند باعث صرفه جویی در آب مصرفی اشین لباسشویی شده و باعث می شود  هزینه هایتان کاهش یابد.

ظرفشویی آاگ

در رابطه با ظرفشویی آاگ بیشتر بدانید:

اگر بخواهیم یک  نمونه کوتاه از ویژگی های ماشین ظرفشویی آاگ را بگوییم  شاید بهتر است اول به تمیز شستن ظروف بپردازیم.

ماشین ظرفشویی ااگ به دلیل اینکه  از آب داغ برای شستشو استفاده میکند بنابراین ظرفها کاملا تمیز شده و ضد عفونی میشوند . دراین کنار اگر از مواد شوینده با کیفیت بالا نیز استفاده کنید علاوه بر اینکه برای دستگاهتان بهتر است ظرفهایتان نیز تمیز تر میشود.

کولرگازی آاگ

در رابطه با کولرگازی آاگ بیشتر بدانید:

 با توجه به اینکه کشورمان 4 فصل است و زمستان هایی سرد و تابستان هایی گرم دارد و در اکثر  نقاط ایران این شدت بیشتر است . بنابراین  به یک سیستم تهویه مناسب  به خصوص در فصل گرما نیاز داریم. کولر های گازی آاگ بسیار گزینه خوبی هستند زیرا این کولر ها علاوه بر کم مصرف بودن  صدای بسیار کمی هم دارند که آرامشتان را در زیر باد خنک  برهم نمی زنند.

الوتعمیرکار در تعمیر انواع لوازم خانگی آاگ متخصص بوده و به بهترین شکل ممکن میتواند این نوع لوازم های خانگی را تعمیر کند و با ارائه گارانتی 180 روزه تعمیرات خیال شما را نیز از هر بابت راحت کند.

پس برای تعمیر انواع لوازم خانگی آاگ با الوتعمیرکار همراه باشید.

توضیحات در رابطه با سایر لوازم خانگی نیز به مرور تقدیم شما عزیزان خواهد شد.

این صفحه بروزرسانی می گردد…